فضای نوآوری

ما برای کسب‌وکارها و استارت‌آپ‌ها فضاهای نوآوری مطلوبشان را طراحی می‌کنیم که به خلاقیت، حس همکاری و بهره‌وری اعضای تیم کمک می‌کند. به علاوه، ما روش‌های طراحی انسان-محور را برای بهبود فضاهای موجود در ابعاد و کاربری‌های مختلف، از جمله در سطح شهر نیز به کار می‌گیریم.  

ما به شما تا ساخت و بهره‌برداری از فضای مطلوبتان کمک می‌کنیم.

فضاهای عمومی خلاق

ما به طراحان و مدیران شهری کمک می‌کنیم تا با استفاده از روش‌های نوآورانه‌ی ایده‌پردازی، از طریق فکر-طراحی اهداف و چشم‌اندازهای خود برای فضاهای خلاقانه وسرزنده‌ی عمومی در شهر و فضای نوآوری برای اقشار خلاق را محقق کنند.

طراحی فضای کار

ما به کارفرماها و مدیران شرکت‌ها کمک می‌کنیم تا فضای کاری خلاقانه را با توجه به نیاز‌های سازمان خود خلق کنند. ما از فرآیند‌های فکر-طراحی استفاده می‌کنیم تا فضای کاری مطابق نیازهای اساسی کارفرما و بودجه‌ی ساخت به وجود بیاوریم.

طراحی و ساخت

از طریق همکاری با مهندسین مشاور نگین شهر آینده (نشا)، خدمات ما تمامی مراحل توسعه از طراحی‌های مفهومی تا اتمام ساخت و مبلمان فضا را شامل می‌شود. بدین وسیله کارفرماها می‌توانند روی جنبه‌ی نوآوری و انعکاس خواسته‌هایشان تمرکز کنند.

1-02
before-after3
28
27
26
25

دیگر خدمات شهر آینده

کارگاه دیزاین اسپرینت
طراحی فرایند‌های بازی‌وار‌سازی

تدوین استراتژی برند
طراحی کمپین

طراحی وب‌سایت
طراحی رابط و تجربه کاربری
مصورسازی داده

مطالعه‌ بازار / مشتری
برنامه‌ریزی بر پایه سناریو
توسعه کسب‌وکار

ما تمایل داریم خدمات لابراتوار نوآوری شهر آینده را بر اساس خواسته‌ها و نیازهای شما ارائه دهیم. اگر مطمئن نیستید که خدمات ما به چه اشکالی می‌تواند برای رسیدن سازمان شما به اهدافش مفید واقع شود، با ما در تماس باشید و پیش از دریافت خدمات،‌ مشاوره‌ی نوآوری انجام دهید. 

دانلود پروفایل خدمات

با ما تماس بگیرید…