طراحی کسب‌وکار

ما در لابراتوار نوآوری شهر آینده از فرآیند‌های انسان‌محور برای طراحی کسب‌وکار استفاده می‌کنیم و با استفاده از اصول طراحی به سازمان‌ها و شرکت‌ها کمک می‌کنیم تا ارزش‌های جدیدی را در قیاس با رقبایشان خلق کنند. ما تکنیک‌های برنامه‌ریزی بر پایه‌ی سناریو را به خدمت می‌گیریم تا آینده‌های کسب‌وکارها را تصویر کنیم و آن‌ها را برای رسیدن به یک آینده‌‌ی مطلوب راهنمایی و هدایت کنیم. خدمات طراحی کسب‌وکار لابراتوار نوآوری شهر آینده، راهبرد کسب‌وکار را با درک نیاز و طراحی تجربه‌ی مشتری ادغام می‌کند. 

ما به شما کمک می‌کنیم تا نوآوری را به کسب‌وکار خود وارد کنید. 

راهبرد کسب‌و‌کار

ما به کسب‌وکارها کمک می‌کنیم تا اهداف بلند مدت خود را مشخص کنند و مسیر رسیدن به این اهداف را تعیین کنند و با راهبردهایی مناسب وارد بازار رقابت شوند. 

نوآوری در مدل کسب‌وکار 

ما به کسب‌وکارها کمک می‌کنیم تا با در نظر گرفتن ارزش‌هایی که می‌توانند برای مشتریان خود خلق کنند، مدل کسب‌وکار خود را تدوین کنند یا ارتقا دهند. این پروسه معمولا شامل جلسات همفکری برای تولید بوم کسب‌وکار است. 

مطالعات بازار 

ما به کسب‌وکارها کمک می‌کنیم تا درک بهتری از مشتریان و بازاری که در آن فعال هستند پیدا کنند. ما اطلاعات مربوط به بازار را جمع‌آوری می‌کنیم و از روش‌های خلاقانه‌ی فکر-طراحی برای تحلیل این اطلاعات استفاده می‌کنیم. 

آینده‌پژوهی 

ما از روش‌های نوین آینده‌پژوهی برای روشن کردن مسیر کسب‌وکارها و درک بهتر تغییرات احتمالی استفاده می‌کنیم. با استفاده از این روش‌ها، ما به کسب‌وکارها می‌آموزیم که چگونه تغییرات محیط کسب‌وکار خود را تحلیل کنند و همزمان خود را برای مواجهه با آن‌ها آماده کنند. 

طراحی کسب‌وکار

طراحی نوآوری شهری / ناحیه نوآوری
طراحی فضای کار نوآوری

کارگاه دیزاین اسپرینت
طراحی فرایند‌های بازی‌وار‌سازی

تدوین استراتژی برند
طراحی کمپین

طراحی وب‌سایت
طراحی رابط و تجربه کاربری
مصورسازی داده

ما تمایل داریم خدمات لابراتوار نوآوری شهر آینده را بر اساس خواسته‌ها و نیازهای شما ارائه دهیم. اگر مطمئن نیستید که خدمات ما به چه اشکالی می‌تواند برای رسیدن سازمان شما به اهدافش مفید واقع شود، با ما در تماس باشید و پیش از دریافت خدمات،‌ مشاوره‌ی نوآوری انجام دهید. 

دانلود پروفایل خدمات

با ما تماس بگیرید…