طراحی برهم‌کنش

برای رسیدن به فرم بهتری از روابط بین انسان و کامپیوتر از طریق طراحی برهم‌کنش، ما تجربه‌ی کاربری و روابط کاربری را طراحی می‌کنیم که کاربر بتواند با آن‌ها به شکل On-screen یا Off-screen تعامل کند. ما از تکنیک‌هایی مثل User journey mapping و Affinity mapping استفاده می‌کنیم تا تجربه‌ی کاربر از مواجهه با سرویس‌های دیجیتال و فیزیکی را ارتقا دهیم. 

ما رابط‌های فیزیکی و مجازی بین انسان‌ها و ماشین‌ها را شکل می‌دهیم.

طراحی تجربه‌ی کاربر

ما به سرویس‌های آنلاین و آفلاین کمک می‌کنیم تا در انطباق با استراتژی‌های کلی، تجربه‌ی کاربران خود را طراحی و برنامه‌ریزی کنند. طرح‌های جامع تجربه‌ی کاربر هم از محصولات و خدمات ارائه‌شده پشتیبانی می‌کنند و هم رفتار کاربر و کاربردپذیری محصولات را در نظر می‌گیرند.

طراحی رابط کاربری

رابط‌های کاربری فضاهای فیزیکی و مجازی هستند که از طریق آن‌ها کاربر می‌تواند با ارائه‌کنندگان خدمات و طراحان ارتباط برقرار کند. این خدمات شامل طراحی وبسایت، اپلیکیشن‌های موبایل و دیگر انواع رابط کاربری است.

رایانش فیزیکی

ما با استفاده از تکنیک‌های رایانش فیزیکی به پروژه‌های طراحی برهم‌کنش، عینیت فضایی می‌دهیم. نتیجه‌ی این موضوع فرصت‌های ویژه‌ای است که در زمینه‌های طراحی محیطی مانند معماری، طراحی شهری و طراحی داخلی ایجاد می‌شود.

طراحی نوآوری شهری / ناحیه نوآوری
طراحی فضای کار نوآوری

کارگاه دیزاین اسپرینت
طراحی فرایند‌های بازی‌وار‌سازی

تدوین استراتژی برند
طراحی کمپین

مطالعه‌ بازار / مشتری
برنامه‌ریزی بر پایه سناریو
توسعه کسب‌وکار

ما تمایل داریم خدمات لابراتوار نوآوری شهر آینده را بر اساس خواسته‌ها و نیازهای شما ارائه دهیم. اگر مطمئن نیستید که خدمات ما به چه اشکالی می‌تواند برای رسیدن سازمان شما به اهدافش مفید واقع شود، با ما در تماس باشید و پیش از دریافت خدمات،‌ مشاوره‌ی نوآوری انجام دهید. 

دانلود پروفایل خدمات

با ما تماس بگیرید…