روایت برند

ما با طراحی و تولید روایت‌ برند برای برند‌های تجاری و غیرتجاری، به موسسات و افراد کمک می‌کنیم تا هویت خود را از طریق روایت‌های بنیادین توسعه دهند. ما به برند‌ها، استراتژی‌هایی را برای توسعه پیشنهاد می‌کنیم که از دل سناریوهای مطلوب برای آینده‌ استخراج شده است. در کنار این خدمات،‌ ما خدمات طراحی پویش (کمپین)، طراحی و اجرای ویدیوهای تبلیغاتی و دیگر مواد لازم برای بهبود روابط عمومی برند‌ها را نیز به کسب‌وکارها ارائه می‌کنیم. 

برند خود را با ما بسازید.

روایت پویش

 ما به کسب‌کارها، ارائه‌دهندگان خدمات و مؤسسات غیرانتفاعی کمک می‌کنیم تا برای اهداف مشخص و ایجاد تغییرات در رفتار مخاطبان و مشتریانشان دست به اجرای پویش بزنند. خدمات ما شامل تولید روایت پویش، طراحی اجزای پویش و تولید مدارک و مواد پویش است.

برندینگ شخصی

ما به افراد شاغل و حاضر در رشته‌های مختلف کمک می‌کنیم تا پیام‌ها و برند شخصی خود را بیابند و از آن برای افزایش مخاطبین و تاثیرگذاری خود استفاده کنند و در نهایت دایره‌ی نفوذ خود را گسترش دهند.

طراحی هویت سازمانی

ما به کسب‌وکارها و مؤسسات جدید کمک می‌کنیم تا با استفاده از روایت برند به طراحی المان‌های دیداری دست پیدا کنند. ما همچنین به برندهای موجود کمک می‌کنیم تا برای بازار و محصولات جدید، برند خود را بازطراحی کنند.

طراحی نوآوری شهری / ناحیه نوآوری
طراحی فضای کار نوآوری

کارگاه دیزاین اسپرینت
طراحی فرایند‌های بازی‌وار‌سازی

طراحی وب‌سایت
طراحی رابط و تجربه کاربری
مصورسازی داده

مطالعه‌ بازار / مشتری
برنامه‌ریزی بر پایه سناریو
توسعه کسب‌وکار

ما تمایل داریم خدمات لابراتوار نوآوری شهر آینده را بر اساس خواسته‌ها و نیازهای شما ارائه دهیم. اگر مطمئن نیستید که خدمات ما به چه اشکالی می‌تواند برای رسیدن سازمان شما به اهدافش مفید واقع شود، با ما در تماس باشید و پیش از دریافت خدمات،‌ مشاوره‌ی نوآوری انجام دهید. 

دانلود پروفایل خدمات

با ما تماس بگیرید…